Český pohár horských kol 2018 se pyšnil rekordní účastí!

 

V sobotu 21. 4. se v pražských Řepích uskutečnil první závod řady Českého poháru horských kol 2018 v dětských a žákovských kategoriích Hello bank! Minime MTB Cupu, kde byla přítomna i Pojišťovna VZP, a. s., hlavní partner akce.

Organizátoři poháru si připravili pro závodníky časový plán, který se spolu s opravdu letním počasím na prvním letošním závodě postaral o rekordní účast. Závodilo se v pěti dětských věkových kategoriích kluků a holek do deseti let spolu se žákovskými kategoriemi. Kompletní výsledky všech věkových kategorií ze sobotního závodu Hello bank! Minime MTB Cup naleznete ZDE. Moc gratulujeme výhercům závodů a obdivujeme všechny účastníky za odhodlání.

S dětskými závodníky Pojišťovna VZP, a. s., hrála o okamžité výhry pexeso našeho maskota dětského úrazového pojištění Vildy, dále jsme měli připravený dětský koutek, kde si děti mohly malovat a procvičit si své kreativní myšlení a v neposlední řadě jsme byli připraveni závodníkům změřit tělesné hodnoty, jako je váha, tuk v těle, svalová hmota, či tlak. Každý si tak mohl zasoutěžit a ujistit se v jaké kondici je jeho tělo. V neposlední řadě jsme také apelovali na bezpečnost při sportech a hrozící nebezpečí úrazu, kdy není třeba dodávat, jak je důležité být pojištěn proti úrazu.

Série těchto závodů pokračuje 5. 5. v Brně, dále 2. 6. v Novém městě na Moravě, 16. 6. v Zadově, 30. 6. v Bedřichově, 21. 7. v Peci pod Sněžkou, kde se opět budete moci setkat s Pojišťovnou VZP, a. s., a naším ojedinělým maskotem Vildou, který závodníky podporoval a burcoval fanoušky ke skvělé atmosféře.

Mnoho úspěchů a málo úrazů během dalších závodů vám přeje Pojišťovna VZP, a. s.