Ohlédnutí za festivalem Kolem světa a vyhlášení výherců tabletové soutěže

O uplynulém víkendu proběhl v Praze Letňanech cestovatelský festival Kolem světa a naše Pojišťovna VZP, a. s., jako hlavní partner akce zde nemohla chybět. Pojďme se společně podívat na to, co všechno mohli návštěvníci festivalu vidět a zažít. Zároveň vám odtajníme tři výherce tabletové soutěže, která na festivalu proběhla pod záštitou Pojišťovny VZP, a. s.

Návštěvníky festivalu lákalo nespočet velmi inspirativních a osobitých přednášek hned několika cestovatelů, ale i obyčejných lidí, kteří se zkrátka vydali na cestu za dobrodružstvím. Formou prezentací a videí se tak divákům přiblížily zážitky i dojmy ze vzdálených zemí a cizích kultur. Kromě cizokrajných tanců zde nescházely ani výstavní a prodejní stánky nabízející výrobky z různých koutů světa. Pro potěšení chuťových buněk byla připravena bohatá exotická kuchyně. Každý si tak mohl přijít na své a případně se připravit na svojí vlastní cestu za poznáváním světa. A právě proto zde nesměla chybět ani Pojišťovna VZP, a. s., s cestovním pojištěním.

Pojišťovna VZP, a. s., byla na festivalu také hodně vidět a slyšet. Zájemci si mohli přímo na stánku sjednat cestovní pojištění s až stoprocentní slevou, a tak jsme potěšili nejednoho z vás. Dále jsme realizovali tabletovou soutěž a všem účastníkům rozdávali okamžité odměny v podobě užitečných cestovatelských vychytávek. Tři nejlepší se ale mohou těšit na sety hodnotných cen, se kterými bude cestování ještě lepší.

Výherci tabletové soutěže se stávají:

  1. místo – Daniel Sedláček – batoh Arcata Alite 18 litrů, sedací vak a lékárnička Scuba
  2. místo – Miroslav Myška – sedací vak, chladící taška Vinga of Sweden a lékárnička Scuba
  3. místo – Jan Krejčíř – vodotěsný obal Matador Droplet a sedací vak

Výhercům blahopřejeme!

Plánujete se také vydat na cesty a poznávat zajímavá zákoutí našeho světa? Nezapomeňte, že prvním důležitým krokem k bezproblémovému cestování je zřízení cestovního pojištění. Sjednejte si cestovní pojištění od PVZP a vykročte tím správným směrem! Pak už si jen užijte bezstarostnou dovolenou.

Mnoho zážitků z cest vám přeje Pojišťovna VZP, a. s.