Pojišťovna VZP, a. s., slaví 15 let samostatné existence

 

Letošní rok je pro nás oslavou patnácti let fungování samostatné PVZP.

Pod hlavičkou mateřské Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR jsme existovali vlastně už od roku 1994, kdy jsme začali poskytovat soukromé pojištění pro cizince. Poté, co se Česko stalo součástí Evropské unie, vznikla i samostatná Pojišťovna VZP, akciová společnost – vystupující také pod zkratkou PVZP, jak nás znáte dnes.

Jak to tak bývá, i naše začátky byly složité. Učili jsme se, přizpůsobovali politickému i obchodnímu prostředí, a díky zázemí a podpoře mateřské VZP ČR jsme vyrostli ve stabilní, univerzální neživotní pojišťovnu.

Ze specializovaného odboru zdravotní pojišťovny jsme vyrostli v samostatnou ryze českou komerční neživotní pojišťovnu nabízející kompletní portfolio produktů, které poskytují jistotu našim klientům ve všech životních situacích.

Právě naši klienti jsou těmi, kteří nás motivují k neustálému zlepšování. Děkujeme proto za projevenou důvěru všem, kdo jsou s námi od začátku a kteří se k nám vrací, i všem novým klientům, kteří poznávají kvalitu našich produktů i přístupu k zákazníkům. Prvním z dárků narozeninového roku slev a výhod je 50% sleva na cestovní pojištění pro děti. Akce je platná od úterý 5.2.2019 do konce března 2019.