Pojišťovna VZP, a.s., opět rozdávala radost.

 

V průběhu celého léta jste s námi znovu soutěžili v rámci Velké letní soutěže s cestovním pojištěním o 8 zájezdů v celkové hodnotě 120 000 Kč. Mnoho fotografií porotu velmi potěšilo a i pobavilo, avšak největší radost jsme měli při předávání šeku v hodnotě 50 000 Kč hlavnímu výherci panu Kozákovi z Ivančič, který ze své výhry rozhodně neskrýval nadšení.

„Když jsem přítelkyni řekl, že jsme vyhráli zájezd za 50 000 korun, samou radostí začala skákat po pokoji a úplně zapomněla na to, že jsme měli jít na společnou večeři“, vzpomíná láskyplně Ondřej.

Oznámení výhry marketingovou specialistkou Jarmilou Bílkovou přišlo akorát včas, protože shodou okolností přítelkyně pana Kozáka zrovna ten den slavila své narozeniny. „Nechtělo se mi tomu ani věřit, myslel jsem si, že je to spam, ale po chvilce mi došlo, že to je ta soutěž, jejíž výsledky moje přítelkyně denně sledovala, a mě rázem došlo, že my jsme ti šťastlivci. Byla to opravdu velká náhoda a já se jen cestou z práce modlil, aby se to přítelkyně nedozvěděla dříve než ode mě, což se povedlo“, vypráví nadšeně výherce hlavní ceny.

Fotografii do soutěže chtěla přihlásit právě Ondřejova přítelkyně. Ta o soutěži věděla již z předchozích let, protože na dovolené jezdí zásadně s cestovním pojištěním od PVZP, které si zařizují online. Pár vítězný snímek pořídil kamerou Sony Alfa 6000 v Blue cave na Zakynthosu, kde trávil letošní dovolenou. „Focení pod vodou je velký oříšek a fotka vznikala na několikátý pokus. Nejdříve jsme byli v laguně na výletní lodi, později jsme se tam vrátili z pevniny, protože jsme nechtěli, aby na snímku byli spolucestující,“ prozrazuje Ondřej, který má z výhry tak dvojnásobnou radost.

Závěrem nám Ondřej řekl, že by svou výhru s přítelkyní rád využil na cestu na Bali. A co vy, milí klienti PVZP, kam byste se vydali vy, kdyby vám pomyslně spadla z nebe nečekaná výhra?