Prázdniny bez starostí o ratolesti: Letní dětské úrazové pojištění Medvídek

 

Léto klepe na dveře a s ním i venkovní dobrodružství. A to může být doslova kámen úrazu! Děti se po karanténě těší na to, že mohou konečně trávit čas venku s kamarády. V létě se jim otevírají nové možnosti, jak se zabavit. Mnohé jedou na tábory, sportovní soustředění nebo se věnují celé řadě dalších venkovních volnočasových aktivit ať už sami, s kamarády nebo s rodinou.

Zkrátka – děti budou většinu čas trávit venku. Venku ovšem číhá mnohem víc nástrah než doma. Číhají na koupališti, v lese, na hřišti, na táboře, u ohně, úplně všude. Dobrodružství k prázdninám patří a jeho součástí je bohužel také vzrůstající riziko úrazu. Můžete svému pokladu opakovat do nekonečna, ať neleze po stromech, na skály, neskáče do rybníka z hráze, nejezdí lesem na kole po vlhkých kamenech, … až se jednou ta větev na stromě zlomí, skála uvolní, pod hrází bude málo vody a kámen v lese bude kluzký.

Statistika praví, že devět z deseti zraněných dětí si v létě přivodí nějakou zlomeninu. Na vážnější úrazy připadá zhruba desetina nehod. Typickým letním poraněním jsou třeba popáleniny, ať už od sluníčka nebo od táborových ohňů. Jinými slovy, můžete se snažit sebevíc, ale ani sebeopatrnější dítě před nějakým druhem nehody nemůžete stoprocentně ochránit.

Pokud nechcete prožít celé léto ve strachu o svoje ratolesti, pošlete s dětmi za dobrodružstvími Medvídka. Medvídek je úrazové pojištění pro děti do sedmnácti let od Pojišťovny VZP, a. s. (PVZP). Nyní můžete využít akční nabídku, která platí od 10. 6. do 31. 8. 2020 a sjednat si úrazové pojištění Medvídek mimořádně jen na dva měsíce. Startovní den si zvolíte sami. Za Medvídka zaplatíte 199, 299 nebo 399 korun, podle toho, jakou výši pojistného plnění si vyberete. Platí po celém světě. Toto pojištění si můžete sjednat na všech pobočkách PVZP i VZP ČR.

Více informací o Medvídkovi