Přijďte si užít dvakrát tolik pohody na Český mejdan s Impulsem

 

Společenská odpovědnost je součástí naší firemní kultury, a protože jsme ryze česká pojišťovna, rádi podporujeme vše, co je české stejně jako my. Nejen proto jsme už tradičním partnerem třetího ročníku Českého mejdanu s Impulsem, na který vás tímto srdečně zveme v sobotu 13. října do pražské O2 areny. Přijďte se pobavit na tuto skvělou akci s celou rodinou, přáteli či kolegy, a pokud se zastavíte i u nás, ještě na tom vyděláte!

Jsme si totiž vědomi toho, že pojištění je součástí každodenního života a my vám život rádi děláme ještě snazší. Bude pro vás připraven tým čtrnácti promotérů, kteří budou odměňovat opravdu každého z vás hned poté, co odpovíte na tři jednoduché otázky soutěže. Dostanete od nás 50% slevu na pojištění poskytovaná Pojišťovnou VZP, a. s.: od pojištění majetku a odpovědnosti po cestovní pojištění, pojištění vozidel či úrazové pojištění, pojištění nemocenských dávek a pojištění závažných onemocnění. Za stejné peníze tak můžete pojistit nejen sebe, ale i rodinné příslušníky či známé*. Kromě toho na vás v O2 areně budou čekat i naši maskoti medvídek Vilda a ptáček Fénix a fotokoutek ve stylu „Staň se hvězdou mejdanu!“, který zajistí vzpomínku na dlouhá léta.

A samozřejmě co by to bylo za Český mejdan s Impulsem bez českých a slovenských hitů? Zazpívají vám je živě hvězdy jako kapela Kryštof, Michal David, Richard Müller, Xindl X, Peter Nagy se skupinou Indigo nebo legendární hvězda písniček z Impulsovic krabičky Václav Neckář. A chybět nebudou ani zástupci nastupující generace muzikantů a stále úspěšnější skupiny Jelen nebo Mirai.

Těšíme se na vás!

Vaše Pojišťovna VZP, a.s.

 

*Celkem je každému účastníkovi poskytnuto osm 50% slev. Každou slevu lze čerpat jednorázově po předložení kuponu. Slevu lze využít až do 31. 1. 2019 na kterékoli z našich poboček nebo na pobočkách VZP ČR.