Prohlášení Pojišťovny VZP, a.s., ke zdravotnímu pojištění cizinců v souvislosti s epidemií Koronaviru (COVID-19) na území České republiky

 

16.3.2020 Z důvodu dotazů zahraničních klientů v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací, vydává Pojišťovna VZP, a.s., (dále jen „pojišťovna) prohlášení pro klienty – cizince, kteří mají u naší pojišťovny sjednáno zdravotní pojištění cizinců.
Klienty, kteří mají sjednán jakýkoliv produkt zdravotního pojištění cizinců (komplexní i základní), chceme tímto sdělením ujistit, že ze všech uvedených produktů zdravotního pojištění cizinců bude pojišťovna hradit veškerou zdravotní péči Vám poskytnutou v souvislosti Koronavirem, a to v jakémkoliv z více než 5 000 smluvních zdravotnických zařízení na území České republiky. To našim klientům zaručuje maximální dostupnost lékařské péče kdekoliv na území České republiky a v jakémkoliv lékařském oboru. Na doporučení lékaře nebo hygienické stanice vám budeme rovněž hradit testy na prokázání COVID-19.
Pojišťovna VZP, a.s., jako jednička na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců a dceřiná společnost VZP ČR, stojí při svých klientech i v době, kdy většina světové populace je ohrožena novým typem virového onemocnění. Pro zkvalitňování služeb klientům naše pojišťovna stále více komunikuje napřímo se zdravotnickými zařízeními tak, abychom našim klientům zajistili co nejlepší péči a co nejširší a nejdostupnější služby.
Zdravotní pojištění cizinců je vhodné i pro české občany, kteří pracující dlouhodobě v zahraničí a byli nuceni se v souvislosti s Koronavirem vrátit do České republiky a nejsou v systému veřejného zdravotního pojištění.

Věříme, že se současná situace brzy uklidní a vše společně zvládneme!

 

Kontaktovat nás můžete:

Tel: 233 006 311
Mail: info@pvzp.cz
www: www.pvzp.cz