Spolu s radnicí Prahy 6 podporujeme charitativní běh

 

Nový běžecký závod s mottem „Chceme ukázat, že běh může pomáhat“ odstartuje 8. června na pražské Ladronce. Akci podporuje Praha 6 i Pojišťovna VZP, a. s.

Závod nabízí čtyř- a osmikilometrovou variantu nebo dětský závod na 400-1600 metrů. Tratě povedou po širokých cestách, kde se dá bez problémů předbíhat, převýšení je do dvaceti metrů.

PVZP jako hlavní partner poskytne úrazové pojištění všem startujícím závodníkům. Kromě toho na našem stánku najdete spoustu užitečných věcí pro vaše zdraví – zdarma si můžete nechat změřit index tělesné hmotnosti (BMI) nebo si nechat dermatologem zkontrolovat pigmentová znaménka. Absolvovat můžete i stručný kurz první pomoci.

Chybět nebude ani setkání se zajímavými lidmi a zábava pro děti – na místě bude fotbalová legenda Antonín Panenka s překážkovou fotbalovou dráhou, pozveme vás k prohlídce sanitního vozu, malé závodníky bude bavit maskot medvěd Vilda a chybět nebude ani fotokoutek.

Více informací a možnost registrace najdete na webu Run for help. Sledujte také facebookovou stránku PVZP, kde včas před akcí zveřejníme další podrobnosti.