Stupně vítězů na Jizerské patřily i PVZP

 

Ať už šlo o profíky nebo firemní tým Pojišťovny VZP, a. s., během víkendových závodů seriálu Ski Tour jsme těsně atakovali stupně vítězů.

V rámci hlavního závodu Jizerské 50 mezi ženami dojela jako druhá Kateřina Smutná z eD system Bauer Teamu, jehož hlavním partnerem je právě PVZP.

Úspěchy sklízely ale i hobby týmy. V sobotu se tým PVZP v jednotných dresech zúčastnil desetikilometrového závodu, kde místopředsedkyně představenstva Halina Trsková dorazila jako 138. z téměř sedmi set závodníků. Stejně tak ostatní PVZP běžci obsadili krásná místa na výsledkové listině. Ve firemní štafetě vybojoval profi tým PVZP v čele s Lukášem Bauerem 5. místo.

Nepřehlédnutelná byla i značka Pojišťovny VZP, a. s., spolu se svými maskoty  – medvídem Vildou a ptáčkem Fénixem, která je hlavním partnerem závodů. Oblíbeného medvídka Vildu navíc všichni obdivovali, když jel s týmem PVZP i ČT Jizerskou 10. V promozóně PVZP si zájemci mohli užít fotokoutku, kde se mohli vyfotit s Lukášem Bauerem nebo Kateřinou Smutnou (fotky ke stažení a sdílení jsou dostupné na našem Facebooku) a mohli se zúčastnit i soutěžní Jizerské tipovačky s cílem co nejlépe odhadnout čas absolutního vítěze. Zde se podívejte, jestli nejste mezi výherci. PVZP asistovala u řady startů včetně Minijizerské Pojišťovny VZP a navíc organizovala autogramiádu Lukáše Bauera v obchodním centru Nisa, kde se vyzvedávala startovní čísla.
Na viděnou za rok v Jizerkách!
Vaše Pojišťovna VZP, a. s.