Vydejte se s Pojišťovnou VZP, a. s., na cestu Kolem světa do pražských Letňan

 

Poznáváte rádi cizí kultury, exotické země a jejich obyvatele? Tentokrát nemusíte utrácet za drahé letenky a vydávat se na dlouhou cestu, pouze stačí vyrazit do Prahy na největší cestovatelský festival v České republice s názvem Kolem světa, který se koná 10.–11. 3. 2018 v pražských Letňanech a jehož hlavním partnerem je naše Pojišťovna VZP, a. s.

Na festivalu vystoupí mnoho cestovatelů i fotografů, kteří dovedli uskutečnit svůj sen o cestování a vám pomocí svých veřejných projekcí ukáží, jak to dokázali. Nebudou chybět ani poutavé fotografie či krátké filmy zakladatele a organizátora festivalu Karla Wolfa, který cestuje již 15 let po světě a nasbíral nespočet zážitků a zkušeností.

Možná budete nadšeni z festivalu natolik, že se sami rozhodnete cestovat a navštívit právě ta zmiňovaná krásná místa! Nebo už plánujete dovolenou, znáte její termín a rádi byste se pojistili? Proto budeme na festivalu s vámi! Neváhejte nás navštívit na našem stánku a vybrat si cestovní pojištění na míru. Při sjednání přímo na místě ho můžete mít navíc se slevou až 100 % z ceny pojištění. Pak už riskujete jen zážitky!

Díky soutěži, kterou budeme na festivalu pořádat, můžete získat celou řadu okamžitých drobných výher a nebo soutěžit o hodnotné ceny v podobě cestovatelských vychytávek, které by vám neměly chybět. Výherci budou zveřejněni na webu PVZP a na Facebooku a výhry jim budou předány po individuální domluvě.

Pokud hledáte parťáka na cesty, Pojišťovna VZP, a. s., je pro vás tím pravým! Chceme, abyste si uchovali z cest jen to hezké a jako důkaz jsme si pro vás na festivalu připravili originální fotokoutek, který zachytí vaše vzpomínky na tuto inspirativní událost.

Detaily o události naleznete na Facebooku festivalu Kolem světa.

Těšíme se na vás!

Vaše Pojišťovna VZP, a. s.