Zapojte se s námi do Českého poháru horských kol

 

Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP) je hlavním partnerem seriálu šesti závodů Českého poháru horských kol v olympijské disciplíně cross-country. Srdečně vás zveme na některý z nejbližších víkendových programů – nudit se nebudete!

Závodů se mohou zúčastnit bikeři od 3 do 60+ let, novinkou letošního 29. ročníku jsou mládežnické dovednostní soutěže zaměřené na techniku ovládání kola.

Pro diváky je připravený atraktivní doprovodný program, včetně besed a autogramiád se sportovci, dětské dopravní hřiště, koutek zdravého životního stylu nebo U rampa show Jeny Valenty a jeho týmu.

U všech závodů bude závodníkům fandit náš maskot medvěd Vilda. Na stánku PVZP jsme pro děti připravili soutěže se spoustou drobných výher. Dospělým návštěvníkům zde představíme všechny nabízené pojistné produkty.

První dubnový víkend proběhl úvodní závod v Kutné Hoře, další se konají v Touškově (27.-28. 4.), v Peci pod Sněžkou (11.-12. 5.), na Zadově (1.-2. 6.), v Bedřichově (15.-16. 6.) a v Hlinsku (19.-21. 7.), kde se koná i Mistrovství České republiky.

Sledujte PVZP i na Facebooku, kde po každém závodu najdete fotky a případné další informace k závodům.