RunTour běh za Aničku

 

Vážení klienti, drazí milovníci běhu,

stejně jako na jaře, i nyní není situace jednoduchá. V současné chvíli jsou zakázány všechny organizované sportovní akce.Jelikož jsme letos generálním partnerem běžeckého seriálu Run Tour, rozhodli jsme se uspořádat další z charitativních běhů, kterým společně podpoříme děti s onkologickými onemocněními.

Celý výtěžek z běhu totiž poputuje čtyřem nadacím, jež pomáhají právě dětem, které měly o něco méně štěstí a své dětství tráví, více než venku s kamarády, v nemocnicích, kde statečně bojují se svým osudem.

Tento charitativní běh je organizován na počest Aničky, která této zákeřné nemoci podlehla ve svých 15ti letech, ale svůj boj nikdy nevzdala. Chceme dát vědět dětem, které momentálně procházejí léčbou, že v tom nejsou sami a podpořit je.

Takový nešťastný osud může potkat kohokoli, i proto si pojďme společně zaběhnout a mějme radost z toho, že jsme zdraví a běhat můžeme, ačkoliv jiní v tu samou chvíli musejí zrovna ležet v nemocnici. Ročně je onkologické onemocnění diagnostikováno v České republice zhruba 450 dětem, kterým se den ze dne převrátí jejich život, stejně tak jejich rodinám i kamarádům.Pojďme to zaběhnout pro ně!

Zasportujte si společně s námi, přispějte na dobrou věc a udržujte se ve fyzické i psychické pohodě! 🙂 V těchto dnech je to důležité. A pokud se chcete proti těmto případům pojistit a dozvědět se více, podívejte se na pojištění Fénix.

Je radost běžet! ❤️ #pomahamsruntour #pomahamspvzp

 

KOUPIT STARTOVNÉ

 

Tisková zpráva PVZP: Zveme vás na virtuální Běh za Aničku na podporu onkologicky nemocných dětí