Kariéra

Detektiv pro šetření pojistných podvodů – celá ČR

Název pozice: Detektiv pro šetření pojistných podvodů

Místo pracoviště: Praha – Česká republika

Datum nástupu: ihned či dle dohody

Požadavky:

  • Zkušený vyšetřovatel s praxí
  • Středoškolské vzdělání s maturitou, technické znalosti
  • Bezúhonnost, důslednost, pečlivost, dobrá komunikace s klienty i týmem
  • Analytické schopnosti, vyhodnocování podnětů od mobilních techniků a likvidátorů
  • Práce s PC, MS Office, sociální sítě

Pracovní náplň:

  • Prošetřování škod u vozidel a majetku včetně práce v terénu
  • Prošetřování škod na zdraví.
  • Návrhy pro likvidaci, případně orgány činné v trestním řízení

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v ryze české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí se sídlem v centru Prahy
  • zaměstnanecké výhody
  • plný pracovní úvazek, dle dohody i jinou formu spolupráce

Pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte prosím na zdenka.vadasova@pvzp.cz

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a použijí se zásady ochrany osobních údajů společnosti Google a jejich smluvní podmínky.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ozveme se, co nejdříve to bude možné.