Partneři — RU

Partneři — RU

axa

AXA ASSISTANCE

V České republice poskytuje AXA ASSISTANCE svým klientům produkty asistenčního pojištění. Smyslem produktů AXA ASSISTANCE je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, při haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví.

Při poskytování služeb se zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Klient AXA ASSISTANCE dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hod. denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.

Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízí AXA ASSISTANCE pomoc v jakémkoli místě na světě.logo-print

Global assistance

Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. byla založena v roce 2004 a je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Srdcem společnosti je asistenční centrum, které pracuje v nepřetržitém provozu a zajišťuje komplexní asistenční služby na území ČR i mezinárodně. Po celou dobu od založení, provozují jedinou dopravní informační linku pro motoristy 24/7, kterou je INFOLINKA DÁLNICE D1. Zde jsou přehrány volajícím nejdůležitější aktuální informace o omezení provozu na této dálnici. Mají i vlastní dopravní zpravodajství pro média včetně mobilních operátorů.


stažený soubor

Klobal

Klobal je ryze českou firmou, která působí především v oblasti pojišťovnictví. Jsou to specialisté především na likvidaci pojistných událostí, zejména v oblasti movitého či nemovitého majetku. Likvidují pojistné událostí z neživotního pojištění – havarijního pojištění a povinného ručení, pojištění čelního skla, majetku občanů a podnikatelů včetně odpovědnosti. Zajišťují prohlídku při vstupu do pojištění a i případně rizikovou zprávu.comfort-likvidacni-plzen

Comfort Likvidační s.r.o. je partnerskou společností firmy Comfort servis Plzeň, s.r.o., která je certifikovaným pojišťovacím agentem a makléřem s mnohaletými zkušenostmi v oblasti pojištění. Ve spolupráci se smluvními pojišťovnami nabízíme své služby v oblasti likvidace pojistných událostí.