Kariéra

Datový analytik pro produktový management – Praha

Název pozice: Datový analytik pro produktový management

Místo pracoviště: Praha, možnost práce z domova

Datum nástupu: dohodou

Pracovní náplň:

  • Zpracování, analýza a interpretace dat pro potřeby produktových útvarů
  • Vytěžení dat z provozních systému pojišťovny
  • Tvorba reportů
  • Prezentace dat pro vedení odboru a vedení společnosti
  • Spolupráce s dodavateli pojistně technických systémů

Požadavky:

  • Výborná znalost Excelu
  • Znalost SQL (PostgreSQL, MSSQL), výhodou znalost MongoDB
  • Orientace nebo znalost reportovacích nástrojů
  • Znalost principů datového skladu
  • Orientace v pojišťovnictví výhodou
  • Logické, analytické, matematické a prezentační schopnosti
  • Přesnost a smysl pro detail
  • Proaktivní, týmový hráč

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte prosím do na zdenka.vadasova@pvzp.cz

Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru, ostatním předem děkujeme.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a použijí se zásady ochrany osobních údajů společnosti Google a jejich smluvní podmínky.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ozveme se, co nejdříve to bude možné.