Kariéra

Likvidátor/ka pojištění motorových vozidel – Praha

Název pozice: Likvidátor/ka pojištění motorových vozidel

Místo pracoviště: Praha

Pojišťovna VZP, a.s. hledá do svého týmu zkušené likvidátory s praxí – nároky z pojištění motorových vozidel

Vaším úkolem bude:

  • Samostatně řešit vznesené nároky pojištěných / poškozených v IS pojišťovny
  • Posuzovat oprávněnost nároků dle platné smlouvy
  • Provádět výpočty výše škody a stanovit výši pojistného plnění
  • Spolupracovat s interním týmem likvidace, externími likvidátory a mobilními techniky
  • Komunikovat s klientem či poškozeným

Co očekáváme od Vás?

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxi na obdobné pozici případně praxe v pojišťovnictví či makléřské společnosti
  • Flexibilitu a zodpovědnost, preciznost a ochotu dále se v oboru vzdělávat
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Zájem o rozšiřování znalostí a učení se novým věcem

Výhodou:

  • Dobrá orientace v oblasti motorových vozidel a autoopravárenství

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Přátelský tým kolegů, v němž funguje spolupráce, pomoc a otevřenost
  • Odborné zaškolení, možnosti profesního růstu
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Práci v centru Prahy v české společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem 9:00 – 14:00, možnost částečné práce z domova po zaškolení
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna navíc
  • Bohatý systém benefitů a výhod, například sleva na PVZP produkty, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvek na stravování formou Edenred karty, aj.

Strukturovaný životopis v ČJ zasílejte prosím na adresu zdenka.vadasova@pvzp.cz.

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a použijí se zásady ochrany osobních údajů společnosti Google a jejich smluvní podmínky.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Ozveme se, co nejdříve to bude možné.