Cestujte s PVZP na Český mejdan s Impulsem!

 

Již tuto sobotu 19. října vypukne v pražské O2 aréně Český mejdan s Impulsem. A PVZP je opět partnerem pětihodinového koncertu velkých jmen české a slovenské populární hudby.

Koncert otevře v 18 hodin kapela Slza a završí ho vystoupení hvězdné trojice Hana Zagorová, Helena Vondráčková a Lucie Bílá. Vstupenky na koncert můžete koupit online, celá akce skončí ještě před půlnocí, abyste v pohodě mohli odcestovat domů veřejnou dopravou.

Zastavte se během „mejdanu“ i ve fotokoutku PVZP a pořiďte si nezapomenutelné fotky s cestovatelskou tématikou z jedné z největších hudebních akcí roku. Kromě originálních fotek, kterými se můžete pochlubit třeba na Instagramu a jiných sociálních sítích, u nás můžete získat i drobný dárek.

Plánujete hory nebo adventní výlet? Vyhrajte zájezd za 70 tisíc!

Určitě se chystáte někam na lyže nebo na předvánoční výlet do některého z krásných měst Evropy. Nezapomeňte si sjednat naše cestovko a zaregistrujte se na webu soutezozajezd.cz. A pak už si můžete jen užívat pořádnou dávku hudby a cestování plné zážitků a těšit se, že třeba právě vy vyhrajete zájezd za 70 tisíc korun nebo jiné z atraktivních cen ‒ iPhone X nebo iPad.

A jestli nás ještě nesledujete na Facebooku, rozhodně to napravte! Po Českém mejdanu tam najdete spoustu zajímavých fotek z akce, ale třeba se právě odtamtud dozvíte, že právě vy jste vyhráli v naší soutěži pro cestovatele.