Jízda s Autoklubem je o 30 % levnější

 

Už v roce 1904 vznikl předchůdce dnešního Autoklubu České republiky. Národní spolek zájemců o motorismus kromě jiného zajišťuje pro svoje členy asistenční služby pro případ potíží na silnici. Mezi jeho slavné členy patří například nejmladší pilot Rallye Dakar Martin Macík junior nebo reprezentant České republiky, rallye jezdec Filip Mareš.

Díky spolupráci s Pojišťovnou VZP, a. s., (PVZP) nyní členové Autoklubu mohou využít další výhodu – 30% slevu na pojištění Jízda.

Povinné ručení lze sjednat ve třech variantách, a to s limity plnění na zdraví a majetku
45/45 mil. Kč, 70/70 mil. Kč a 140/140 mil. Všechny varianty pojištění obsahují základní asistenční služby zdarma. Varianty s vyššími limity (70/70 a 140/140/ mil. Kč) zahrnují navíc zdarma úrazové připojištění řidiče. Kromě povinného ručení PVZP nabízí také havarijní pojištění a rozsáhlou nabídku doplňkového pojištění, např. Doplňkové pojištění nákladů na ošetření psů a koček při dopravní nehodě.

Pojištění Jízda s výhodnou slevou si mohou členové Autoklubu sjednat osobně na kterékoliv pobočce PVZP po předložení členského průkazu a na www.autoklub.cz.

Více informací o povinném ručení a havarijním pojištění najdete na webu www.pojistenijizda.cz.

S novou výhodou pro české motoristy přicházíme v rámci narozeninového roku slev a výhod k oslavě 15 let samostatné existence Pojišťovny VZP, a. s.