Proběhni.se pro srdce s PVZP!

 

Už víte, co budete dělat v sobotu 13. dubna? Zveme vás na běh Kunratickým lesem v rámci 2. ročníku charitativního závodu Proběhni.se, jehož partnerem jsme se stali.

Pojišťovna VZP, a. s., jako partner akce zdarma pojistí proti úrazu každého účastníka závodu. Rádi vás také uvítáme na našem stánku, kde vám rádi poskytneme informace o našich produktech, změříme vám index tělesné hmotnosti (BMI) a připravili jsme pro vás i hry o drobné ceny.

PVZP postaví na start zhruba patnáct vlastních běžců. „Jako společensky odpovědná pojišťovna vnímáme zdraví jako důležitou hodnotu. Proto dbáme o bezpečnost závodníků a podporujeme sportovní aktivity našich zaměstnanců,“ říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva Pojišťovny VZP, a. s.

Proběhni.se nabízí malý (6 km) a velký (11 km) běh a a dětský závod (650 nebo 1150 metrů). Účastí na závodu přispějete na činnost Nadačního fondu České srdce, který spolupracuje s předními českými kardiology – prof. MUDr. Josefem Kautznerem, CSc., FESC a prof. MUDr. Milošem Táborským, Ph.D., FESC, MBA a snaží se pomáhat lidem se srdečními problémy.

Startovné je 500-700 korun, dětské závodníky vyjde jen na 100-150 korun. Více informací najdete na webu probehni.se, kde se také můžete online registrovat.

Nezapomeňte PVZP sledovat i na Facebooku, kde pár dní před akcí zveřejníme další informace a najdete tam i fotky ze závodu.