Nahlásit škodu online

Jsme ryze česká komerční pojišťovna.
Pojistíme vaši rodinu, majetek a podnikání.
Peníze za škodní události vám vyplatíme rychle.

Štěstí přeje připraveným

Za volantem jsem strávil skoro čtyři desítky let a za celou tu dobu jsem měl jedinou nehodu, když jsem začínal řídit, pak už nic. Proto když jsem si pořídil zánovního Superba ani jsem o havarijním pojištění nepřemýšlel. Nakonec jsem si na doporučení havarijko udělal. A jak se brzy ukázalo, udělal jsem dobře. Auto se mi podařilo odřít hned při prvním zajíždění do garáže, protože jsem byl zvyklý na menší vůz. Škodu mi zaplatila pojišťovna. Doufám, že už se mi žádná další škoda nestane a kdyby náhodou, tak vím, že pojistka by to vyřešila.

Václav 58 let

PVZP0804 web 2021 – spolecenska odpovednost 3

PVZP se jako instituce dlouhodobě věnuje společensky odpovědným aktivitám. Razí myšlenku, že je potřeba do společnosti vracet důvěru, kterou do Pojišťovny vkládají její klienti.

Aktuality

Omezení provozu obchodního místa Liberec

Omezení provozu obchodního místa Liberec

Dne 3. 3. 2023 bude obchodní místo Liberec uzavřeno. V případě potřeby se obracejte na ředitelku obchodu pro Čechy Dominiku Šmídovou (731 546 084,  dominika.smidova@pvzp.cz), případně na infolinku PVZP (233 006 311, info@pvzp.cz). Děkujeme vám za pochopení.

Blog

Mimořádná oznámení

Obchodní místa

Nenašli jste, co jste hledali?

Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a použijí se Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google a jejich Smluvní podmínky.

Ozveme se, co nejdříve to bude možné.