Úvod Tiskové zprávy S PVZP je to JÍZDA bez rizika! Neomezená asistence k povinnému ručení a havarijnímu pojištění motorových vozidel

S PVZP je to JÍZDA bez rizika! Neomezená asistence k povinnému ručení a havarijnímu pojištění motorových vozidel

S PVZP je to JÍZDA bez rizika! Neomezená asistence k povinnému ručení a havarijnímu pojištění motorových vozidel

PVZP přichází s užitečnou novinkou v pojištění vozidel. Klientům nabízí celoroční neomezenou asistenci v Česku a po Evropě ve špičkové kvalitě.

Nová služba poskytuje klientům jistotu, že je neočekávaná nepříjemnost na silnicích v ČR nebo v Evropě finančně nezruinuje a bude o ně vždy příkladně postaráno. Stejně jako kilometry není ani počet zásahů během roku omezen. Tato služba je vhodná zejména pro klienty, kteří více jezdí a chtějí si být jistí, že o ně bude perfektně postaráno a nebudou se muset obávat doplatků kvůli přečerpání limitů jako tomu je u klasických asistencí.

Neomezená asistence k pojištění vozidel od PVZP patří k naprosté špičce. Asistenční služba obsahuje:

  • neomezený odtah v rámci ČR,
  • neomezený odtah v rámci Evropy, pokud vozidlo nejde opravit do 2 pracovních dní,
  • neomezené ubytování až do provedení opravy, odtahu do ČR nebo příjezdu náhradního řidiče,
  • náhradní vozidlo až na 10 dnů nebo náhradní dopravu,
  • opravu na místě,
  • zajištění náhradního řidiče,
  • vyřízení formalit a náhradní dopravy v případě, že auto půjde do šrotu.

Při navrhování produktu jsme mysleli na všechno, co může klientům zkomplikovat život na cestách. Neomezená asistence pomůže v případě poruchy, dopravní nehody, živelné události, zamrznutí paliva, zabouchnutí a ztrátě klíčů, vybití baterie, záměně paliva nebo jeho nedostatku, proražení pneumatiky, zničení disku kola, zamrznutí ruční brzdy nebo zámku, poškození zvířetem, vandalismu, odcizení vozidla.“, vysvětluje Karel Přibyl, vedoucí Oddělení pojištění vozidel PVZP.

Protože mnoho klientů netuší, co je na silnici může potkat, co se bude poté dít a co vše mají hrazené, připravili jsme přehledné obrázkové schéma, které vše názorně osvětlí. Schéma jsme umístili na naše webové stránky a je i součástí pojistných podmínek.“, dodává Michal Znamenáček, ředitel odboru Produktového managementu pojištění majetku a odpovědnosti.

Důležité odkazy

Pojištění vozidel 

Přehledné schéma služeb, které vám poskytne neomezená asistence