Úvod Aktuality Ambasador úrazového pojištění PVZP Antonín Panenka navštíví seniory na speciálním táboře

Ambasador úrazového pojištění PVZP Antonín Panenka navštíví seniory na speciálním táboře

Ambasador úrazového pojištění PVZP Antonín Panenka navštíví seniory na speciálním táboře

PVZP se v rámci svých doplňkových aktivit dlouhodobě věnuje společensky odpovědným projektům. Jedním z témat, kterým PVZP věnuje mnoho pozornosti, je podpora aktivního života a zdravého životního stylu starší generace – prostřednictvím Nadačního fondu Ze srdce PVZP. V rámci podpory myšlenky aktivního stáří se PVZP spojila s Radou seniorů České republiky, která organizuje i Táborové školy v přírodě pro seniory.

Program PVZP na Táborových školách pro seniory 

PVZP si na tábor pro seniory připravila program, který se jmenuje „Host s překvapením“. Na oba táborové turnusy přijede na návštěvu fotbalový internacionál a ambasador úrazového pojištění Antonín Panenka, který se zúčastní besedy se seniory, popovídá jim o sportovním životě a odpoví na jejich otázky. Součástí programu bude i tombola o deset míčů podepsaných právě Antonínem Panenkou.

V letošním roce se budou tábory pro seniory konat v Čekyni u Přerova v termínech 4.9. června a 11.16. června 2023. Na každém turnusu bude sto dvacet seniorů, kteří se mohou těšit na bydlení v chatkách a bungalovech, plnou penzi a bohatý zážitkový program s celou řadou překvapení. Součástí programu bude, jak se na správný tábor sluší a patří, i celodenní výlet autobusem, soutěže, hledání pokladu, stezka odvahy, taneční a zábavné večery s živou hudbou a karnevalový rej u táborového ohně.

Nadační fond Ze srdce PVZP se věnuje společensky odpovědným aktivitám v oblasti kultury, sportu, vzdělávání a mezigeneračního dialogu.  Provozuje cvičení pro seniory, děti a dospělé; pořádá kulturní a vzdělávací programy pro seniory a podporuje kreativní projekty zaměřené na seniory, děti a mládež.

 

Důležité odkazy