Úvod Aktuality Pojišťovna PVZP novým oficiálním partnerem Výstaviště Kroměříž

Pojišťovna PVZP novým oficiálním partnerem Výstaviště Kroměříž

Pojišťovna PVZP novým oficiálním partnerem Výstaviště Kroměříž

PVZP je ryze česká firma a jako taková cítí odpovědnost za budoucnost Česka, proto si za partnery vybírá ty, kteří tuto myšlenku sdílí. Výstaviště Kroměříž se dlouhodobě pohybuje na špičce oboru pořádání veletrhů v České republice a významně tak přispívá k rozvoji podnikání a osvětě o jednotlivých oborech vystavovatelů v rámci regionu i celé země. 

Budoucnost naší země jde ruku v ruce s neustálou změnou na poli podnikání, průmyslu, zemědělství, a proto PVZP vstupuje do nového partnerství s Výstavištěm Kroměříž s velkým nadšením, hrdostí a pokorou. 

Každé nové partnerství, do něhož PVZP vstupuje, je založeno na pevných základech a také chuti dlouhodobě spolupracovat. S našimi partnery sdílíme stejné hodnoty, které se odráží v našich aktivitách napříč společností – ať už jde o podporu českého průmyslu, byznysu, kultury nebo sportu. Tou nejdůležitější hodnotou je pro nás vzájemná důvěra – mezi námi a našimi klienty i mezi námi i našimi obchodními partnery, mezi něž se nyní řadí i Výstaviště Kroměříž,“ komentuje spolupráci s Výstavištěm Kroměříž Ing. Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP.

Pro všechny návštěvníky Výstaviště Kroměříž si PVZP připravila veletrh slev. Jaké to jsou, zjistíte, když se vypravíte na nějakou z celé plejády akcí, které Výstaviště Kroměříž pořádá. 

 

Výstaviště Kroměříž sledujte na jeho oficiálních komunikačních kanálech

Souzníte s hodnotami, které PVZP vyznává? Máte jedinečnou nabídku na partnerství, která by pro PVZP mohla být zajímavá? Kontaktujte Kláru Bílou na Klara.Bila@pvzp.cz.