Úvod Aktuality PVZP, hlavní partner Jizerské 50 je na letošní závod připraven

PVZP, hlavní partner Jizerské 50 je na letošní závod připraven

PVZP, hlavní partner Jizerské 50 je na letošní závod připraven

Minulý rok se Jizerské mohli zúčastnit pouze profesionální sportovci, všichni ostatní závodili jenom virtuálně. Tým PVZP se samozřejmě proběhl individuálně i v roce 2021, ale nic nenahradí závodní atmosféru, zimou zarudlé tváře a přátelskou rivalitu, a proto se letos zúčastníme úplně každého závodu v rámci Jizerské 50 – od těch dětských až po hlavní závod.

Letošní závody v běžeckém lyžování v rámci Jizerské 50 už jsou za dveřmi – závodní víkend se uskuteční od 11. do 13. 2. 2022 v Bedřichově. PVZP jakožto hlavní partner Jizerské 50 a celé série SkiTour pojistila všechny sportovce úrazovým pojištěním po celou dobu závodu. Nejmenší závodníci dostanou místo kovových medailí perníkové medaile od pardubické firmy s více než stoletou tradicí – Perník Janoš.

Stavte se za námi na čokoládu

V promo zóně na stadionu bude připravený stánek PVZP se spoustou horké čokolády na zahřátí. Ve stánku si budete moct udělat ve fotokoutku fotku na památku. Tu lze také přímo na místě poslat “Jizerskou poštou” jako pohled. Každý, kdo přijde, dostane malý dárek.

Hosté z NO FOOT NO STRESS z.s. na stánku PVZP

Organizace NO FOOT NO STRESS z.s. sdružuje lidi, kteří přišli o dolní končetiny a pomáhá jim co nejdříve se vrátit k plnohodnotnému životu. Na stánku PVZP budou k dispozici jak zástupci NO FOOT NO STRESS z.s. tak samotní lidé po amputaci. Kdokoliv si s nimi bude moct pohovořit a/nebo si prohlédnout, jak fungují protézy, které jsou každodenní součástí života “amputářů”. Jedna celá štafeta PVZP bude dokonce složena jen ze sportovců po amputaci.

Tipněte si čas vítěze Jizerské a hrajte o zimní výbavu 

Tipněte co nejpřesněji čas letošního vítěze hlavního závodu Jizerské 50 a hrajte o oblečení a výbavu na zimní sporty! Soutěžit můžete až do 13. 2. 2022.

Těšíme se na viděnou na Jizerské. Bude to jízda!