Úvod Aktuality PVZP je hlavním partnerem Decathlon Cyklomaratonu Hradec Králové

PVZP je hlavním partnerem Decathlon Cyklomaratonu Hradec Králové

PVZP je hlavním partnerem Decathlon Cyklomaratonu Hradec Králové

PVZP se jakožto ryze česká firma dlouhodobě věnuje společensky odpovědným aktivitám, které si kladou za cíl zlepšit život v naší zemi, a to jak na poli kultury a podnikání, tak v oblasti zdraví. Věříme, že zdravý životní styl a pravidelný pohyb hrají významnou roli na poli prevence celé řady onemocnění. Právě z těchto důvodů podporujeme akce pro širokou veřejnost, které pohyb a zdravý životní styl akcentují. Decathlon Cyklomaraton Hradec Králové je událost pro celou rodinu, která souzní s našimi hodnotami, a proto jsme rádi, že jsme se stali hlavním partnerem tohoto sportovního svátku. Mimo to také tento závod pojišťujeme a jsme titulárním partnerem dvou závodů na 30 kilometrů (pro klasická kola a pro elektrokola a gravely).

Decathlon Cyklomaraton Hradec Králové je v okolí Hradce Králové již tradičním maratonem. Jeho 20. ročník se bude konat v neděli 4. června 2023. Start a cíl se uskuteční v areálu přírodního koupaliště Biřička. Závodit můžete na tratích 60 a 30 kilometrů, které vedou většinou po širokých lesních cestách, kde se dá bez problémů předjíždět. Převýšení bude přijatelných 260 a 520 metrů. Závody 30 km PVZP  jsou mimo horských kol vypsány i pro elektrokola a gravely. Samozřejmostí jsou i dětské závody. 

„Chceme ukázat, že horská cyklistika je sportem opravdu pro každého,“ říká Tomáš Pavel, hlavní pořadatel Decathlon Cyklomaratonu Hradec Králové.

PVZP bude mít v prostoru startu a cíle promozónu, kde můžete přijít načerpat sportovní informace a rady i od mistra světa v běhu na lyžích z roku 2003 Martina Koukala.

„Líbí se mi, jak PVZP propaguje důležitost zdravého životního stylu a pravidelného sportování a jsem rád, že mohu svojí účastí tuto myšlenku podpořit. Těším se na vás ve stánku PVZP ,“ komentuje svou účast Martin Koukal.

Důležité odkazy