Úvod Aktuality PVZP partnerem festivalu koncertů vážné hudby Hudební setkání

PVZP partnerem festivalu koncertů vážné hudby Hudební setkání

PVZP partnerem festivalu koncertů vážné hudby Hudební setkání

PVZP se jako ryze česká firma cítí zodpovědnost za to, jak se Česku lidem daří ve všech aspektech jejich života, a proto dlouhodobě podporuje projekty, které přinášejí lidem radost. Přesně takovým projektem jsou Hudební setkání – prestižní festival koncertů vážné hudby pořádaný převážně na severu Čech. Za podpory PVZP proběhne v termínu od 15. července do 10. prosince 2023 už 12. ročník tohoto hudebního svátku.

Hudební setkání je v současné době jeden z největších nezávislých festivalů klasické hudby. Festival vozí na odlehlá a opomíjená místa severních Čech nejlepší interprety klasické hudby, propojuje publikum s účinkujícími a ukazuje, že hudba v tom nejlepším provedení může být hojně navštěvována kdekoliv a je pro každého. Mění tak zažité tradiční vnímání a výrazně rozšiřují široké publikum, které dříve na podobné akce nechodilo. Festival ukazuje, že hudba není odtržena od reality všedních dnů, ale je naopak je jejich součástí.

Výběr interpretů i lokalit je pestrý a na své si přijdou nejen posluchači vážné hudby, ale i milovníci historie a architektury. PVZP vás na tento festival srdečně zve.

Více o festivalu Hudební setkání