Úvod Aktuality PVZP už potřetí hlavním partnerem soutěže Muž roku

PVZP už potřetí hlavním partnerem soutěže Muž roku

PVZP už potřetí hlavním partnerem soutěže Muž roku

Muž roku je soutěž mužské krásy a sympatií pro pány ve věku 19–33 let. PVZP v rámci podpory společensky odpovědných aktivit podporuje i celou řadu kulturních akcí, a tak se rozhodla se souteží Muž roku spolupracovat a podpořit ji již potřetí za sebou. Castingy na Muže roku se konají ve společenském Sále Lazarská v sídle PVZP, zástupci PVZP zasedají v porotě a účastníci soutěže z minulých let („muži roku“) aktivně podporují charitativní běhy PVZP FénixRun.

PVZP a Muž roku

PVZP se jako ryze česká komerční pojišťovna dlouhodobě věnuje společensky odpovědným aktivitám v oblasti kultury, sportu a zdraví a soutěž Muž roku je jednou z nich. PVZP podporuje soutěž Muž roku z několika důvodů.

  1. PVZP si váží práce organizátorů a dobrovolníků, kteří se starají o přípravu a průběh soutěže.
  2. PVZP chce podpořit mladé muže, kteří se snaží rozvíjet své schopnosti a jdou si za svými cíli.
  3. PVZP chce přispět k propagaci České republiky v zahraničí – vítěz soutěže Muž roku reprezentuje naši zemi na mezinárodních soutěžích Mister World nebo Mister International.
  4. PVZP chce ukázat, že mužská krása není jen otázkou vzhledu, ale také osobnosti, hodnot a postoje k životu. Muži roku pomáhají propagovat charitativní projekty PVZP.

O soutěži Muž roku

Soutěž Muž roku je jedna z nejstarších a nejprestižnějších soutěží svého druhu v České republice. Jejím cílem je vybrat muže, kteří reprezentují nejen fyzickou krásu, ale také osobnost, charakter, inteligenci a talent. Soutěžící se prezentují v různých disciplínách, jako jsou sportovní testy, talentové zkoušky nebo rozhovory s porotou. Finálový večer soutěže je vždy velkolepou show plnou nejen mužské krásy, ale i módy, hudby a tance.

Castingy soutěže Muž roku se konaly v krásném historickém Sále Lazarská v budově sídla PVZP, který PVZP pronajímá na společensky odpovědné akce zdarma. V průběhu března a dubna 2023 bylo z castingů vybráno dvanáct finalistů. Finálovou dvanáctku představí prezident soutěže David Novotný na tiskové konferenci 5. června 2023 opět v Sále Lazarská. Finále soutěže proběhne 25. srpna v Městském divadle Jozefa Čížka v Náchodě. V porotě zasedne za PVZP Ing. Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP; dále herečky Jitka Sedláčková a Michaela Pecháčková, moderátorky Zuzana Bubílková a Lenka Špillarová, producent Gabriel Grillotti, účastníci soutěže Muž roku Matěj Švec, Matyáš Hložek, Lukáš Veitl, Dominik Chabr, a další známé osobnosti.

 „Rok od roku se hlásí čím dál tím víc mladých mužů. Mají zájem získat novou zkušenost a něco pro to dělají. To je velký přínos. Vítězové potom reprezentují republiku na světových soutěžích a nevedou si špatně,“ uvedl spokojený prezident soutěže David Novotný.

 

Důležité odkazy