Úvod Aktuality Tým PVZP se opět zúčastní beach volejbalového turnaje SAB servis

Tým PVZP se opět zúčastní beach volejbalového turnaje SAB servis

Tým PVZP se opět zúčastní beach volejbalového turnaje SAB servis

Už 8. června 2023 se v Beachklubu Ládví uskuteční 10. ročník beach volejbalového turnaje pojišťoven, finančních poradců a producentů – SAB servis. Tým složený ze zaměstnanců PVZP bude bojovat v turnaji nejen o zbrusu novou uměleckou putovní trofej pro vítěze, ale v rámci partnerství bude mít také na místě promo zónu.

Beach volejbalový turnaj SAB servis v průběhu deseti ročníků vyrostl na akci, které se zúčastní více než osm set lidí a o vítězný pohár bojuje přes sto týmů. Týmy hráčů se po odehrání zápasů v základních skupinách rozdělí do skupin profíků a hobíků, takže všichni mají pořád o co hrát. Turnaj si tedy může naplno užít každý jeho účastník. A ti, kteří hrát nebudou, mohou z tribun fandit a podporovat svoje kolegy a přátele. Všichni společně si po dobře odvedeném sportovním výkonu dopřejí skvělé jídlo, pití a bohatý doprovodný program.

Tým PVZP se nejen zúčastní beach volejbalového turnaje, ale bude mít na místě i promo zónu s chytrou váhou. Ta všem zájemcům změří detailní složení těla. Z měření dostane každý leták s výsledkem, ze kterého se dozví – BMI, procentuální zastoupení tělesného tuku, viscerálního tuku, kosterního svalstva, svalové hmoty, hmotnost kostí a zastoupení vody v těle. Letáček obsahuje i výpočet metabolického věku. Výsledky měření mohou posloužit jako potvrzení, že je na tom vážený jedinec fyzicky a zdravotně dobře, nebo taky jako zdvižený varovný prst, že je třeba se sebou začít něco dělat. Sport a pohyb jsou tím nejlepším způsobem, jak si udržet pevné zdraví, a také tou nejlepší prevencí proti celé řadě závažných onemocnění a civilizačních chorob.

Proto PVZP dlouhodobě podporuje sportovní a pohybové akce. V průběhu těchto akcí se snaží nejen apelovat na prevenci a zdravý životní styl, ale i informovat a vzdělávat veřejnost o zdravotních rizicích. K tomuto účelu vytvořila PVZP ve spolupráci s renomovanými odborníky i preventivně edukační web Poznej nepřítele, kde se dozvíte důležité informace o nejčastějších vážných chorobách a jejich prevenci. Jak poznat příznaky nemoci? Proč řešit prevenci? A v jakém případě už navštívit lékaře? Vše je na webu doplněno příběhy reálných lidí, kteří poznali nepřítele a úspěšně s ním bojovali.

 

Program turnaje:

8:00 Registrace týmů

8:30 Trénink s profesionálními trenéry

9:00 Slavnostní přivítání

9:30 Start zápasů

18:00 Vyhlášení vítězů

18:30 Beach! Party