Úvod Aktuality Za letním dobrodružstvím s Medvídkem: Speciální letní akce na úrazové pojištění pro děti

Za letním dobrodružstvím s Medvídkem: Speciální letní akce na úrazové pojištění pro děti

Za letním dobrodružstvím s Medvídkem: Speciální letní akce na úrazové pojištění pro děti

Letní měsíce představují pro děti velmi aktivní období plné spousty dobrodružství. Se zvýšenou aktivitou dětí přímo souvisí i vyšší riziko úrazů, ke kterým dochází právě v létě. PVZP záleží na tom, aby o naše budoucí generace bylo dobře postaráno, a tak přichází s letní nabídkou úrazového pojištění pro děti Medvídek, které platí po celém světě, speciálně jen na dva měsíce.

Blíží se prázdniny a s nimi i čas nekonečných dětských dobrodružství. Děti se často do svých dobrodružství vrhají po hlavě. Někdy i doslova. A i když se rodiče snaží většině rizikových situací předcházet, je u dětí statisticky potvrzeno zvýšené množství úrazů o prázdninách. Ani při vypětí všech sil bohužel nelze všem úrazům a zraněním zabránit, a proto PVZP přichází s výhodnou letní nabídkou úrazového pojištění pro děti Medvídek pouze na dva měsíce.

Podmínky úrazového pojištění pro děti Medvídek

Pojištění bude možné sjednat v období od 12. 6. do 31. 8. 2023 na pojistnou dobu dvou měsíců s volitelným začátkem pojištění. Pojištění je platné po celém světě. Pojistit lze děti ve věku od narození do sedmnácti let věku (včetně) a pojištění kryje i běžně provozované rekreační sporty. Na výběr jsou tři varianty pojištění už od 199 korun. Pojištění se vztahuje na trvalé následky úrazu, denní odškodné za dobu nezbytného léčení úrazu, hospitalizaci následkem úrazu a smrt úrazem.

 

Pojištění lze sjednat online nebo na některém z obchodních míst PVZP a na vybraných obchodních místech VZP ČR.

 

Mimo speciální letní prázdninové akce si lze úrazové pojištění pro děti Medvídek sjednat i na delší období nebo jako preventivní ochranu dětí po celý rok.