Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR

Věděli jste, že vám Všeobecná zdravotní pojišťovna společně s Pojišťovnou VZP, a. s., zajistí komplexní pojištění vašeho zdraví?

Pojišťovna VZP, a.s. (PVZP) je dceřinou společností Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP), největší zdravotní pojišťovny České republiky. VZP svým klientům umožňuje přístup ke kvalitní zdravotní péči již více než 25 let a v současné době má téměř 6 miliónů klientů. Od roku 2004 navíc poskytuje zajímavé produkty smluvního pojištění pomocí své dceřiné společnosti Pojišťovna VZP, a.s. (například cestovní pojištění, úrazové pojištění, komplexní zdravotní pojištění cizinců a další).

VZP díky široké síti smluvních zdravotnických zařízení zajišťuje pro své klienty komplexní a kvalitní zdravotní péči a navíc poradenství v široké síti svých poboček. Její pojištěnci mohou získat zajímavé slevy a výhody.

Proč si vybrat VZP a PVZP?

  • VZP má nejvíce smluvních zdravotnických zařízení.
  • Kvalitní síť poboček VZP a call centrum na čísle 952 222 222 umožní efektivně řešit všechny požadavky a dotazy klientů.
  • Aplikace Moje VZP nabízí každému klientovi aktuální informace o provedených platbách pojistného a o poskytnuté zdravotní péči včetně její ceny.
  • VZP poskytuje každý rok finanční příspěvky na prevenci, z nichž si vybere opravdu každý.
  • Klienti VZP, členové Klubu pevného zdraví, získají navíc řadu slev u smluvních partnerů klubu.
  • PVZP nabízí komplexní zdravotní pojištění cizinců, úrazové pojištění a řadu dalších zajímavých produktů.

Navštivte stránky www.vzp.cz a www.klubpevnehozdravi.cz.

Chcete se k VZP přihlásit? Klikněte zde.