Partneři

Přehled partnerů a externích likvidátorů:

 

 

 

 

 

Axa_assistance_448x158

 

V České republice poskytuje AXA ASSISTANCE svým klientům produkty asistenčního pojištění. Smyslem produktů AXA ASSISTANCE je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, při haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví.

Při poskytování služeb se zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Klient AXA ASSISTANCE dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hod. denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.


Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízí AXA ASSISTANCE pomoc v jakémkoli místě na světě.

 

 

Cesi_v_teple

Český projekt ČEŠI V TEPLE se týká výstavby nízkoenergetických a pasivních rodinných domů. Výstavba je prováděna českými realizačními společnostmi, a to z českých materiálů a výrobků, od českých dodavatelů. Přidanou hodnotou tohoto projektu je poskytování záruky v délce 10-ti let a v pravidelných intervalech prováděný servis. Jako bonus získá zákazník Klientskou kartu, která slouží k nákupům výrobků a služeb u partnerů projektu za zvýhodněné ceny.

Kompletní informace o projektu ČEŠI V TEPLE naleznete na stránkách www.cesivteple.cz.

 

 

SMARTaviaSMARTavia je mladou, dynamicky se rozvíjející cestovní agenturou působící na českém trhu již více než 5 let.  Poskytuje komplexní služby v oblasti cestovního ruchu – zajištění letenek a jízdenek, ubytování, pronájmu vozů, pojištění a víz. Na jednom místě získáte nabídku zájezdů od všech českých i německých touroperátorů. Flexibilní, rychlý a individuální přístup profesionálních zaměstnanců s letitou praxí a exkluzivní ceny jsou zárukou každoročně se zvyšujícího počtu spokojených zákazníků.

 

 

Contin s.r.o.

CONTIN je silnou a nezávislou společností s pevným zázemím a postavením na českém trhu. Zajišťuje komplexní služby a poradenství v oblastech nezávislé likvidace škod na movitém a nemovitém majetku, vozidlech, risk managementu, expertních úkonů, vyšetřování příčin nežádoucích škodných událostí, prevenci rizik, apod.

Disponuje zkušeným týmem spolupracovníků, znalců, likvidátorů a rizikových inženýrů, jenž v rámci svých profesních specializací garantují vysokou míru profesionality, odbornosti a objektivnosti při hledání správného a odpovědného řešení.

Spolupracuje s řadou tuzemských i zahraničních partnerů a poskytují služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě.

 

 

inservis INSERVIS MVC s.r.o. jako nezávislý likvidátor pojistných událostí působí na českém trhu již od roku 1993. Je zástupcem největší mezinárodní skupiny v oblasti likvidací Crawford & Company, International Loss Adjusters and Surveyors  na území České republiky, Slovenské republiky, Maďarska a Slovinska.

Zajišťuje komplexní služby v oblasti likvidace pojistných událostí, a to již od nejmenších škod v domácnostech, přes škody na motorových vozidlech, škody na zdraví, majetku i z odpovědnosti občanů i podnikatelů až po velké průmyslové škody.

Odborníci INSERVISu zajišťují pro klienty také Risk Management. Zpracovávají studie ohledně prevence škod, rizikové zprávy a analýzy.

Své služby poskytují lokálním i zahraničním klientům vždy v nejvyšší kvalitě, odbornosti a flexibilitě.