Partneři

AXA ASSISTANCE

V České republice poskytuje AXA ASSISTANCE svým klientům produkty asistenčního pojištění. Smyslem produktů AXA ASSISTANCE je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, při haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví.

Při poskytování služeb se zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Klient AXA ASSISTANCE dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hod. denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.

Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízí AXA ASSISTANCE pomoc v jakémkoli místě na světě.

Češi v teple

Český projekt ČEŠI V TEPLE se týká výstavby nízkoenergetických a pasivních rodinných domů. Výstavba je prováděna českými realizačními společnostmi, a to z českých materiálů a výrobků, od českých dodavatelů. Přidanou hodnotou tohoto projektu je poskytování záruky v délce 10-ti let a v pravidelných intervalech prováděný servis. Jako bonus získá zákazník Klientskou kartu, která slouží k nákupům výrobků a služeb u partnerů projektu za zvýhodněné ceny.

Kompletní informace o projektu ČEŠI V TEPLE naleznete na stránkách www.cesivteple.cz.

SMARTavia

SMARTavia je mladou, dynamicky se rozvíjející cestovní agenturou působící na českém trhu již více než 5 let. Poskytuje komplexní služby v oblasti cestovního ruchu – zajištění letenek a jízdenek, ubytování, pronájmu vozů, pojištění a víz. Na jednom místě získáte nabídku zájezdů od všech českých i německých touroperátorů. Flexibilní, rychlý a individuální přístup profesionálních zaměstnanců s letitou praxí a exkluzivní ceny jsou zárukou každoročně se zvyšujícího počtu spokojených zákazníků.

Contin

CONTIN je silnou a nezávislou společností s pevným zázemím a postavením na českém trhu. Zajišťuje komplexní služby a poradenství v oblastech nezávislé likvidace škod na movitém a nemovitém majetku, vozidlech, risk managementu, expertních úkonů, vyšetřování příčin nežádoucích škodných událostí, prevenci rizik, apod.

Disponuje zkušeným týmem spolupracovníků, znalců, likvidátorů a rizikových inženýrů, jenž v rámci svých profesních specializací garantují vysokou míru profesionality, odbornosti a objektivnosti při hledání správného a odpovědného řešení.

Spolupracuje s řadou tuzemských i zahraničních partnerů a poskytují služby nejvyšší kvality kdekoliv na světě.

inservis

INSERVIS MVC

INSERVIS MVC s.r.o. jako nezávislý likvidátor pojistných událostí působí na českém trhu již od roku 1993. Je zástupcem největší mezinárodní skupiny v oblasti likvidací Crawford & Company, International Loss Adjusters and Surveyors na území České republiky, Slovenské republiky, Maďarska a Slovinska.

Zajišťuje komplexní služby v oblasti likvidace pojistných událostí, a to již od nejmenších škod v domácnostech, přes škody na motorových vozidlech, škody na zdraví, majetku i z odpovědnosti občanů i podnikatelů až po velké průmyslové škody.

Odborníci INSERVISu zajišťují pro klienty také Risk Management. Zpracovávají studie ohledně prevence škod, rizikové zprávy a analýzy.

Své služby poskytují lokálním i zahraničním klientům vždy v nejvyšší kvalitě, odbornosti a flexibilitě.