Největší běžecký rodinný seriál PVZP RunTour se vrací na západ Čech!

 

Ano, je to tak! Jedna z největších novinek letošního ročníku PVZP RunTour se blíží. Už 26. září se běžci sejdou v jednom z nejkrásnějších měst západních Čech, v lázeňských Karlových Varech. A bude to opět parádní běžecký den pro celou rodinu. Začneme tradičními dětskými běhy s Rákosníčkem na 500 a 1 000 metrů. Hodinu před polednem odstartuje rodinný běh na 3 km. Vrcholné běhy na 5 a 10 km jsou na programu od 12:00 a od 13:30. Trasa všech závodů povede přímo skrze lázeňskou kolonádu. Navíc vzhledem k profilu trati se můžeme těšit na mnoho osobních rekordů, které si pak běžci můžou vyrýt na unikátní medaili. Tu dostane každý běžec, který doběhne do cíle.

Velké množství závodníků si hodně přálo, aby se tato rodinná běžecká série vrátila opět na západ Čech a jejich přání bylo vyslyšeno. „Jsme moc rádi, že i díky Pojišťovně VZP, a.s., se tento úžasný běžecký seriál podívá opět na západ Čech. Věříme, že si běžci tuto krásnou trať užijí, a to třeba i proto, že každý běžec je od nás v rámci startovného zdarma pojištěný pro případ úrazu“, doplnila zástupkyně generálního partnera Pojišťovny VZP, a.s., místopředsedkyně představenstva Halina Trsková.

A protože zdraví je to nejdůležitější, vedení závodu bedlivě sleduje aktuální epidemiologickou situaci v souvislosti s nákazou COVID-19, kterou vyhodnocuje a aktualizuje opatření tak, aby maximálně ochránila zdraví všech běžců.

Ani na pátém závodě série PVZP RunTour nebude chybět bohaté běžecké zázemí, což potvrzuje ředitelka seriálu PVZP RunTour Nikola Mráčková: „Vzhledem k tomu, že náš seriál je hlavně o pohodové atmosféře, radostných emocích a sportu, snažíme se našim běžeckým rodinám dopřát maximální komfort. Ať už v podobě kvalitního občerstvení LIDL za výbornou cenu, aktivitami pro děti i rodiče, ale třeba i v podobě poradenství, jak nakoupit ty pravé běžecké boty.“

Kromě mnoha dalších výhod dostávají běžci zdarma nejenom elektronický diplom, ale ještě v den závodu se mohou těšit na fotografie plné emocí přímo ze závodu až na jejich e-mailovou adresu. Jak jinak než zdarma.

Do konce série kromě Karlových Varů zbývají už jen tři závody. Další závod se uskuteční v Praze – 17. října. Pokračovat se bude v Pardubicích na legendárním závodišti Velké Pardubické 7. listopadu a vše vyvrcholí v Ústí nad Labem 21. listopadu.

Pokud ještě nemáte své místo na startu, neváhejte a registrujte se na webu www.run-tour.cz, pár míst ještě zbývá. Aktuální informace najdete také na Facebooku a Instagramu.

Přijeďte si s námi užít skvělý rodinný den plný sportu, zábavy a zjistit na vlastní kůži, že s PVZP RunTour je radost běžet!