Pojď dál – na festival hudby a pohybu

 

Už posedmé pořádá kapela The Tap Tap festival hudby a pohybu. Jako partner akce vás srdečně zveme v sobotu 11. května do parku Folimanka v pražských Nuslích.

Na místě vám od zahájení v deset dopoledne až do 14:30 hodin zdarma nabídneme spoustu aktivit pro vaše zdraví – můžete si nechat změřit hmotnost, tuk, metabolický věk a další důležité tělesné hodnoty. Chybět nebudou ani nejrůznější soutěže pro děti od omalovánek a pexesa až po sportovní hry – a na děti samozřejmě čekají i zasloužené odměny.

Průvodci nuselského festivalu budou i naši maskoti Medvídek a Fénix a také kolegové z týmu PVZP, kteří budou účastníky akce aktivně seznamovat s nabídkou našich pojistných produktů.

Program na Folimance začne tradičním slaňováním Nuselského mostu a postupně zahrají tři kapely: Jamaron, Jananas a Buty. Odpoledne se festival přesune na Vyšehrad, kde mj. vystoupí Ivan Mládek a celý večer zakončí svým vystoupením kapela The Tap Tap.

Podrobnosti o festivalu najdete na webu Pojďdál.cz. Nezapomeňte také sledovat Facebook PVZP, na kterém najdete fotky z akce.