Princeznu zakletou v čase pojistila PVZP

 

 

Zveme vás do kina na novou českou fantasy pohádku, která má 17. 9. 2020 premiéru po půlročním odkladu kvůli opatřením proti covidu-19. Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) je generálním partnerem filmu.

„Pohádky patří mezi nejpevnější české tradice, každý z nás je má od dětství rád. Neváhali jsme proto stát se partnerem filmu, který přinese rodinám s dětmi pohodu, kterou teď všichni potřebujeme,“ říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP. „Postarali jsme se o to, aby film v bezpečí vznikl ‒ a musím se přiznat, že teď se sama už moc těším na premiéru,“ dodává.

PVZP jako generální partner zajistila úrazové pojištění filmového štábu a pojištění majetku, elektroniky a odpovědnosti celého projektu.

V hlavních rolích filmu Princezna zakletá v čase režiséra Petra Kubíka diváci uvidí Marka Lamboru, Natálii Germáni, Elišku Křenkovou, Jana Révaie, Romana Zacha, Veroniku Freimanovou, Simonu Zmrzlou, Martina Dejdara a Martina Písaříka. Pohádkovou písničku nazpívala česká superstar Tereza Mašková společně s princem Markem Lamborou a dalšími herci. Hudbu i text napsal autor pohádkové hudby Lukáš Daniel Pařík.