V říjnu vás zveme: Proběhni.se

 

 

Charitativní běžecké závody Proběhni.se byly kvůli covidovým opatřením přesunuty z jara na sobotu 3. října. Opět jsme oficiálním partnerem závodu, a tak se těšíme, že se s vámi první říjnovou sobotu uvidíme na startu.

Pojišťovna VZP, a. s., (PVZP) i letos poskytne zdarma všem běžcům v den závodu úrazové pojištění. Kromě toho však zajistíme i doprovodný program, který prověří váš zdravotní stav ‒ můžete si nechat změřit celou řadu tělesných hodnot, jako je index tělesné hmotnosti BMI, tělesný tuk, hmotnost svalů, podíl tělesné vody, metabolický věk a spoustu dalších důležitých ukazatelů.

S PVZP se můžete potkat i na trati ‒ postavíme vlastní tým, který poběží za dobrou věc. Výtěžek ze startovného půjde ve prospěch Nadačního fondu České srdce.

 

 

#rozdychejto na Proběhni.se: Zdravotníci běhají zdarma díky Generali Investments CEE

Mise českých lékařů do států třetího světa, stovky vyšetření, desítky objevených případů srdečních onemocnění, řada operací, které by si tamní obyvatelé nikdy nemohli dovolit. Každoroční práce Nadačního fondu České srdce si zaslouží nejen náš obdiv, ale také podporu. A tu přináší již třetím rokem běžecký happening Proběhni.se.

Do něj se nově zapojuje i společnost Generali Investments CEE, která mj. uhradí startovné za všechny nově přihlášené z řad zdravotnického personálu. Zdravotníci a lidé, kteří v jejich prostředí pracují dlouhé týdny, stáli a stále stojí v první linii v boji proti pandemii koronaviru. Charitativní závod Proběhni.se je v náročné době podpoří finančně.

Odměnou je zdravotníkům nejen startovné zdarma, ale také to, že jejich účast kompletně pomůže Nadačnímu fondu České srdce. Právě na jeho činnost totiž výtěžek putuje, a to i za zdravotníky, kteří dostanou startovné zdarma. Uhradí ho za ně totiž Generali Investments CEE. Tím fond o nic nepřijde a startovné bude moci pomáhat prevenci srdečních onemocnění.

Právě o ni na Proběhni.se jde. Vždyť věděli jste, že nejen v České republice umírá na srdeční onemocnění každý druhý člověk? V zemích třetího světa nemají mnohdy ani šanci srdeční onemocnění odhalit. I k tomu pomáhají peníze z Proběhni.se, čeští lékaři díky nim mohou do těchto částí světa jezdit na pravidelné mise.

Všechny podrobnosti o závodech najdete na webu Proběhni.se a našem Facebooku.